KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066162
nr 1606 6162
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stilleben. Olja på duk, 65x50, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:24:52
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr